Duben 2009

INFO

9. dubna 2009 v 22:03 | LoveKim |  Lenča
Ahoj po dlouhé době !

Blog a já

Vím,že se teď blogu moc nevěnuju.Je to tím,že nemám čas (škola a mám i své koníčky).Navíc mě blog už moc nebaví,ale kdybych ho zrušila,tak by mi to bylo zase líto.Přemýšlela jsem nejdřív o pozastavení,ale pak mě něco napadlo !

Co se stane

Tento blog bude o mojich a kamrádčiných zvířátkách !Budou to tedy morčata,králíčci,pes a možná nějaké rybky.Budou tu fotku a články o nich.Také t budou rady ohledně těchto zvířátek.

Změny

Takže budu měnit zase menu,vyměním dess,bude jiná klikačka,možná si změním přezdívku,budou konečně pixelky blogu a budu se více věnovat blogu.

Kdy to začne

Zítra na tom začnu s kámoškou pracovat.Myslím,že to bude tak asi za týden.Mám tu ještě nějaké předpřipravené články.Tedy minifilmíky.

Sbénka

Taky chci informovat ! SB ! ,že bude třídění Sbének a že můžou stále zůstat mími Sbénečky. xD Jo a bohužel vás nebudu teď navštěovat,ale příští sobotu to napravím,tak vydržte.

Toť vše

Tak to by bylo snad vše.Snad mi všichni odpustíte a budete se těšit.

Vaše LoveKim
Katka a Honza 6 parodie NECENZUROVÁNO !!!

9. dubna 2009 v 21:09 | LoveKim |  Filmíky :)
Je tu taková parodie na ,,Katka a Honza 6''.JE SPROSTÁ,TAKŽE JI DĚTEM NEDOPORUČUJI !!!Odehrává se to na stejném mítě,akorát slovník je poněkud jiný.
:)
Doufám,že si potom nebudete o mě myslet bůhí co,ale prdel musí bejt. xD

DO 12 LET NEVHODNÉ !!!

4.kolo Sonbíku je tady !

5. dubna 2009 v 19:16 | LoveKim |  HELP


Tak jsem v 4.kole SONB !Tak klikni a hlasuj !Jsem tam jako LoveKim!Díky moc !Jseš zlato !