KAAHNOVA TAJEMSTVÍ - 1. DÍL

23. listopadu 2008 v 19:15 | LoveKim |  Košík

KAAHNOVA TAJEMSTVÍ - 1. DÍL

Linda šla do stájí. Vešla obrovskou bránou, zdobenou sochami koní. Přes rameno měla pověšenou školní brašnu, protože šla ze školy. Linda vylovila z tašky nedojedenou svačinu - chleba se sýrem a zakousla se do něj. Ve škole psali velmi těžkou písemnou práci a dívka myslela jen a jen na učení. Konečně má volno. S chlebem v ruce se vydala do stájí. Pozdravila se s Hermanem a utíkala k boxu svého hnědáka Meteora. Ten už ji zdálky vyhlížel. Linda přistoupila k boxu a koníka pohladila přes hebounké nozdry. Meteor však jen jemně zafrkal a hbitě uchopil Lindinu svačinu do zubů. Když se jí dívka domáhala zpátky, otočil se k ní zadkem☺.
Tu se ve stáji objevila Sabine. Měla na sobě značkové fialové rajtky, kožené rukavice, fialové triko a levandulové jezdecké boty. V rukou držela bílou jezdeckou přilbu a bičík. S panovačným výrazem prošla kolem Lindy a zastavila se až o dva boxy dál - tam měl box její černý hřebec Kaahn. Sabine rozrazila dvířka boxu a surově natáhla Kaahnovi uzdečku. Vytáhla vyděšeného koně na chodbu, kde mu na hřbet hodila sedlo a přitáhla podbřišník, co nejvíc to šlo. Kaahn bolestně zařehtal. Sabine na ubohého koně vztekle zařvala: "Sklapni ty herko hnusná!" a udeřila koně bičíkem. Kůň dál vyděšeně poulil oči, ale už ani nefrkl. Sabine se škodolibě usmála a připnula mu k uzdečce vodítko. Vyšla zpátky ke dveřím stájí a vraníka táhla za sebou. Když procházeli kolem Lindy Kaahn vztekle pohodil hlavou a pokusil se Lindu kousnout.
Linda byla naprosto znechucena. Žádný kůň není zlý a Kaahn si tu nenávist k lidem sám nezpůsobil. Linda věděla, že je Sabine potvora, ale netušila, že by se mohla takhle chovat i ke svému koníkovi. Dívce se dělalo zle. Nasadila Meteorovi sedlo, uzdu, odměnila ho mrkvičkou a vydala se s ním do velké jízdárny, aby si trochu zajezdili a zkusili i pár těžších skoků.
Když dorazili k velké jízdárně, čekalo je nemilé překvapení: cvičila zde Sabine a Kaahn. Linda se rozhodla počkat, až docvičí, mezitím povolila Meteorovi podbřišník a dala mu kostku cukru. Pak se posadila na plot, který jízdárnu obklopoval. Nebála se, že by se Meteor zatoulal, znala ho moc dobře a věděla, co má její kůň rád. Jídlo a vlastní vůli. Meteor počká někde blízko. Ale teď už se nebudeme bavit o Meteorovi (i když je úžasný). Linda pozorovala výcvik Sabine a Kaahna. Sabine se právě snažila vnutit vraníkovi pár hodně vysokých překážek. Kaahn, kterému se sedlo zařezávalo do břicha se vzpínal na zadní. Nic mu to však nepomohlo, bolest cítil stále a Sabine ještě přidala, když jej zuřivě kopla do slabin a švihla bičíkem přes nohu. Když se Kaahn stále nemínil hnout z místa, zaječela něco hodně sprostého a švihla ho bičíkem do krku. Černý kůň se v panice rozběhl proti překážce. Však místo toho, aby ji přeskočil narazil v plné rychlosti do modře natřených tyčí a všechny je zhodil. Zraněný Kaahn bolestí zařehtal a padl na zem. Sabine z něj slezla a začala do něj kopat a ječet: "Ty jedna hnusná černá herko, jsi úplně k ničemu, ty tupče jeden...!" Kaahn zoufale kopal do stran, ale nic mu to nepomohlo. Sabine ho dál kopala a zanechávala na jeho krásné srsti krvavé šrámy.
Linda se už na to nemohla dívat. Přeskočila plot a co nejrychleji běžela k té surové bestii a Kaahnovi, který ležel na zemi a zoufale volal o pomoc. Dívka byla už kousek od Sabine, která byla zaměstnána kopáním do Kaahna a ani si jí nevšimla. Linda sebrala všechny své síly a skočila po Sabine...
----------------------------------------------------------------------------
► JAK TO DOPADNE SE SABINE?
► BUDE MÍT LINDA PROBLÉMY?
► CO SE DÍVKA DOZVÍ O KAAHNOVI?
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Autor: http://stershine.blog.cz/0803/kaahnova-tajemstvi-1-dil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nela nela | Web | 24. listopadu 2008 v 13:55 | Reagovat

moc se ti musím omluvit žádný obrázek z filnu zmeškaný hovor jsem nenašla tak si pleas vyber něco jiného díííík :D máš čas do 7 00 večer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama